PÂTIFU – paštika z tofu, na které si pochutnáte

paštika z tofu
zdroj: pixabay.com

Paštiky se už dávno nevyrábějí pouze z masa, dají se zakoupit i rostlinné varianty, které jsou vhodné například pro vegetariány nebo jako zpestření jídelníčku pro každého, kdo vyznává zdravý životní styl. Jestliže i vy hledáte chutnou a zdravou alternativu k drůbeží nebo vepřové paštice, vyzkoušejte tu z tofu. Potěší svou jemnou chutí i vynikajícím složením.

Proč ochutnat paštiku z tofu?

Paštiky z tofu PÂTIFU vycházejí v porovnání s tradičními masovými paštikami mnohem výhodněji. Na běžných paštikách výrobci často šetří. Paštiky tak mají nízký obsah libového masa a naopak vysoký podíl živočišných tuků. Mimo nich obsahují také kůže a strojně oddělené maso. V běžných paštikách se také často nachází potenciálně škodlivé konzervanty, zahušťovadla nebo zvýrazňovače chuti. Jejich častá konzumace může přispět i ke zdravotním problémům.

Naopak česká paštika PÂTIFU, která je vyrobená především z tofu, neobsahuje žádné živočišné složky a je tedy vhodná pro vegetariány i vegany. Jelikož se v ní nenachází lepek, konzervanty ani glutamát, mohou ji do svého jídelníčku bez obav zařadit také celiaci nebo diabetici. Vyrábí se pouze z kvalitních surovin. Je ideální volbou na výlety, dovolené i jako svačinka do práce či do školy. Potěší také všechny, kdo se snaží zhubnout nebo žít zdravě a zároveň omezit konzumaci průmyslově zpracovaných potravin s obsahem konzervantů.

Paštiky PÂTIFU v 9 různých příchutích

Paštiky PÂTIFU jsou ptofu paštikaro vás připraveny celkem v devíti různých příchutích. Nejoblíbenější je příchuť delikates, následuje paštika PÂTIFU s hlívou ústřičnou a nakonec toskánská. Z dalších příchutí stojí za zmínku například bylinková, s bazalkou a česnekem nebo s rajčaty a olivami.

Tato rostlinná paštika samozřejmě nejlépe chutná na čerstvém pečivu. Doporučujeme ji ale vyzkoušet například s rozpečenou bagetou nebo můžete být kreativní a využít ji pro přípravu různých slaných pochutin (třeba v kombinaci s listovým těstem) a dalších receptů.

Kde paštiky PÂTIFU zakoupíte?

S jejich nabídkou se setkáte v obchodech se zdravou výživou po celé ČR. Dále jsou k sehnání v síti DM drogerií, v hypermarketech Globus nebo Tesco. Často jsou připraveny i ochutnávky, kdy můžete paštiku před koupí vyzkoušet a vybrat si příchuť přesně podle svého gusta.

Buďte první kdo přidá komentář

Napsat komentář