Odkud čerpat vitamíny na podzim? Z čerstvého ovoce a zeleniny!

zdroj: pixabay.com

S blížícími se zimními měsíci z pultů obchodů pomalu ubývá čerstvé ovoce a zelenina. Na podzim sice nekoupíte šťavnaté broskve, voňavé meruňky nebo sladká rajčata, i tak ale máte na výběr z mnoha druhů, co se k nám dovážejí ze zahraničí. V obchodech jsou téměř celoročně dostupná jablka, hrozny, banány a další exotické druhy, které můžete využít k přímé konzumaci i k přípravě různých ovocných moučníků.

Čerstvé ovoce a zelenina nebo potravinové doplňky?

Mnoho lidí ovoci a zelenině příliš neholduje. Raději upřednostňují různé multivitaminové preparáty s domněnkou, že tělu dají vše potřebné. Vitamíny z potravinových doplňků jsou ale hůře vstřebatelné než ty z ovoce a zeleniny.

Ovoce navíc neobsahuje pouze vitamíny a minerály, je také bohaté na některé živiny, nezbytné pro náš organismus. Jde především o rychlé cukry a vlákninu. Proto by ovoce a zelenina měly být součástí každé porce. Obecně se doporučuje sníst dva až tři kousky ovoce a až 500 gramů syrové zeleniny.

Velkoobchod ovoce a zeleniny je tu pro vás

Do supermarketů, hotelů, restaurací, jídelen i do dalších obdobných zařízení se potraviny dostávají velkoobchodně. Na zásobování ovocem a zeleninou se v této oblasti specializuje velkoobchod Šandera, který má pro své zákazníky připravenou bohatou nabídku kvalitních potravin.

Produkty si vyberete prostřednictvím webových stránek a pak je objednáte e-mailem či telefonicky. Kde máte jistotu, že budou opravdu kvalitní? Společnost Šandera na našem trhu působí již od roku 1996. Sezónní ovoce a zeleninu si zde dokonce sami pěstují, zbytek dovážejí ze zahraničí a skladují ve speciálních chladících boxech. Právě ty zaručují, že potraviny neztratí na kvalitě, vydrží dlouho čerstvé a zachovají si svou specifickou chuť i aroma.

Můžete tady nakupovat též maloobchodně. Minimální výše objednávky činí 300 Kč. Máte chuť na šťavnaté ovoce nebo na sezónní zeleninu, houby či bylinky, které v obchodě teď na podzim jen tak nekoupíte? Pak rozhodně navštivte webové stránky společnosti Šandera.

Buďte první kdo přidá komentář

Napsat komentář