Grilování s létem nekončí – věnujte se mu celoročně

zdroj: pixabay.com

Grilování už dávno není doménou pouze letních měsíců. Chcete si se svou rodinou či s přáteli posedět u grilu i v zimě? Chybí vám chuť šťavnatého masa a křupavé zeleniny? I když za okny leží sněhová pokrývka a mrzne jako když praští, tak si v pohodlí své kuchyně – snadno, rychle a na grilu – připravíte steaky, burgery, grilovanou zeleninu a další pochoutky.

Grily Weber jsou zárukou kvality

Americké grily Weber mají na českém trhu dlouhou tradici. Tato společnost vylepšila zastaralý způsob grilování, kdy se grilovalo v cihlovém krbu, který byl nepraktický a často i nebezpečný. Historie grilů Weber sahá až do roku 1952. Všechny modely jsou zhotovené z kvalitní oceli a ošetřené dokonalým smaltováním. Grily dosahují dlouhé životnosti a při každém grilování zaručí perfektní výsledek.

Weber má v nabídce grily na dřevěné uhlí, plynové grily a elektrické grily. Právě ty elektrické jsou ideální i do krytých prostor. Na malém kompaktním grilu budete pohodlně grilovat i v kuchyni. Větší gril je ideální do prostornější místnosti – například do garáže. Jestliže máte zahradu, doporučujeme vám pořídit si také gril na dřevěné uhlí, na kterém budete komfortně připravovat maso a zeleninu od jara až do podzimu.

Vyberte si gril podle svých představ

Bohatou nabídkou grilů, praktického příslušenství a dalšího doplňkového sortimentu disponuje obchod Grilcentrum.cz. Jedná se o největšího specializovaného prodejce na značku Weber v Čechách. Nabízí i servis těchto grilů. Kromě grilů Weber, které můžete vybírat v několika řadách a specifických provedeních, zde zakoupíte také samostatné udírny nebo topeniště.

Obchod prodává též příslušenství, jako jsou třeba brikety, uhlí, kleště, pojízdné vozíky, zástěry, rukavice, nástroje pro čištění atd. Zakoupíte zde kvalitní suroviny v podobě koření, marinád, hovězího masa nebo různých delikates. Objednejte si zboží alespoň za 3 000 Kč a máte dopravu zdarma.

Buďte první kdo přidá komentář

Napsat komentář