České bagety a sendviče z čerstvých surovin

šunková bageta Juddy
zdroj: juddybagety.cz

Bagety už dávno nejsou pouze formou rychlého a nezdravého občerstvení. Ba naopak, poslouží jako chutný a zdravý oběd i jako vydatná večeře, pokud si dobře vyberete, nebo když si bagetu připravíte sami doma. Bohužel se mnoha lidem v dnešní hektické době stává, že na přípravu jídla na druhý den do práce nebo do školy už nezbývá čas. Pak jsou odkázáni na nabídku restaurací, bufetů a supermarketů. Máme pro vás tip na zdravé, chutné a čerstvé bagety a sendviče, které vaše problémy při plánování jídelníčku mohou vyřešit.

Kvalita surovin na prvním místě

Jestliže neodoláte křupavému pečivu, milujete svěží dresingy a rádi si pochutnáte na libové šunce s vysokým podílem masa nebo na kvalitním sýru, tak jsou pro vás skvělou volbou bagety a sendviče značek „JUDDY BAGETY“ a „ČESKÉ BAGETY“, založené pouze na kvalitních a pečlivě vybíraných surovinách. Bagetu si můžete dát místo oběda i večeře. Je ideální jako „rychlovka“ v práci i na cesty. Pochutnáte si na ní však i v klidu domova.

Obě zmíněné značky používají ingredience především od českých firem a bagety vyrábějí na severu Moravy. Jejich bagety však běžně zakoupíte v mnoha automatech po celé České republice. Jedná se o jedny z nejlepších baget, které můžete ochutnat, jelikož čerstvost surovin je zde vždy zaručena.

Vybírejte z bohaté nabídky výborných baget a sendvičů

Sortiment zahrnuje několik typů baget a sendvičů. Mezi ty nejoblíbenější patří například česneková bageta se salámem herkules, bageta s kuřecím špízem a s francouzským dresingem nebo steaková bageta s grilovaným kuřecím masem.

Klasiku představuje šunková bageta s vepřovou šunkou, plátkem tvrdého sýru, okurkou a jarní cibulkou. Za doporučení stojí také cereální bageta s několika druhy sýrů, s vajíčkem a francouzským dresingem.

Na výběr zde máte z desítek produktů. Bagety se tak nikdy nepřejí a z bohaté nabídky si vybere opravdu každý – České bagety potěší i ty nejnáročnější jedlíky.

Buďte první kdo přidá komentář

Napsat komentář